Pelco Kamera Güvenlik Sistemleri Yetkili Servisi Tamir MerkeziTüketici Elektroniği ve Bilişim ürünlerinde, üretici, ithalatçı ve distribütörlere satış sonrası servis hizmetleri veren Net Sistem Elektronik 2015 yılından bu yana Pelco CCTV Kapalı Devre TV Sistemlerinin tek yetkili servis, bakım, tamir, onarım hizmetini vermektedir.

Pelco marka hareketli sabit kameralarınızı, IP ya da analog kameralarınızı, indoor-iç ortam veya outdoor-dış ortam kameralarınızı, dome, bullet, box, vandal tipi kameralarınızı, SARIX grubu kameralarınızı, esprit ve spectra grubu kameralarınızı, VideoXpert, Endura, Digital Sentry, NSM, VCD türü cihazlarınızın onarımları için yetkili servis merkezi Net Sistem Elektronik ile çalışabilirsiniz.

Pelco Speed Dome Kamera Tamiri

Sektördeki tüm kamera üreticilerinin speed dome kamera modellerinin tamirini gerçekleştirmekteyiz. Ağırlıklı olarak mobese güvenlik sistemleri projelerinde kullanılmakta olan hareketli kameralarınızın (Motorlu kamera veya PTZ kamera olarak da adlandırılır) bakım ve onarımını ekonomik ve garantili şekilde yapıyoruz

Pelco kamera tamiri için Net Sistem Elektronik Pelco CCTV teknik servis bölümüne 0216 549 3638 numaralı telefonu arayarak, can@netsistemelektronik.com.tr adresine e-mail göndererek ya da iletişim alanındaki formu doldurarak ulaşabilirsiniz.

Pelco CCTV yetkilimiz aracılığıyla

1- Kamera sistemleri servis bakım ve onarım hizmetleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Pelco Kamera Ve Kayıt Cihazı Tamiri hizmeti alabilirsiniz.

2- Teknik servis hizmeti talep edebilirsiniz.

3- DVR, NVR, Analog Kamera, IP Kamera gibi ürünlerinizin garanti sürelerinin devam edip etmediğini öğrenebilirsiniz.

4- PELCO CCTV ürünleri için yedek parça talep edebilirsiniz.


Pelco marka kamera veya kayıt cihazlarınızın kullanım ömrü süresince bakım ve onarım hizmetleri konusunda Net Sistem Elektronik size destek olacaktır. Firmamız Pelco Kamera Türkiye Distribütörü değil Tek Yetkili Servisidir. Pelco IP kamera fiyatları, Pelco kamera izleme programı için yetkili satıcı firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Pelco ürünlerinizin tamir edilebilirlik durumunu aşağıdaki linkten "Model Numarası" girerek sorgulayabilirsiniz.


PELCO END OF LIFE (EOL) ÜRÜN SORGULAMAPELCO ÜRÜN GARANTİ SORGULAMA SAYFASI